Kategoriler

Birebir Özel Dersler

Kurs Ortamında BİREBİR ÖZEL DERS
 

Barbaros’ta birebir özel ders alan öğrencimiz buraya ders çalışmaya geldiğini bilir ve ona göre davranır, motive olur. Barbaros, ders çalışırken dikkat dağıtıcı unsurları(bilgisayar, televizyon, telefon vs.) yok eder ve böylelikle derse odaklanmak daha kolay olur.

 

SEÇKİN ÖZEL DERS Öğretmenleri

Seçkin öğretmen kadrosuyla profesyonelce çalıştırılan öğrencimiz, birebir eğitim sistemimizle başarıya emin adımlarla ve hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır.

 

Ders Akışı ve Motİvasyon

Öğrencimiz birebir özel dersteyken konular seviyesine uygun işlenmektedir. Ardından soru çözüm ve ödevlendirilmelerle konu pekiştirilmektedir. Başarıyı tadan öğrencinin derse karşı başarı ve motivasyonu arttırılmaktadır.

 

Esnek ÖZEL Ders Saatleri

Barbaros Kurs'ta birebir özel derslerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimizin istediği gün ve saatlerde yapılmaktadır.

 

Sınav Tecrübesi

Türkiye geneli deneme sınavları ve düzenli deneme sınavları ile üniversite sınavının provası yapılır. Özel ders alan tüm öğrencilerimiz bu sınavlara girebilir. Deneme sınavları optik tarayıcıyla kontrol edilir ve sınav karnesi verilerek öğrencimizin ilerlediği yol görülür. Ayrıca konu sonlarında yapılan tarama sınavlarıyla da öğrencilerimizin eksiklikleri tespit edilir ve bu eksikler tamamlanır.

 

Kaynak Kullanımı

Özenle inceleyip seçtiğimiz birden fazla yayını birebir özel ders alan her öğrencimize vermekteyiz. Tüm öğrencilerimiz seviyelerine göre seçilmiş okul derslerine destek, sınavlara hazırlık konu anlatımlı kitaplar, soru bankaları, konu tarama testleri, deneme sınavlarını kullanırlar, özel dersler de bu kaynaklardan işlenir.
 

BİREBİR Koçluk ve Takip

Birebir özel ders alan her öğrencimizin ders durumu, sınav sonuçları, derse karşı motivasyonu birebir rehberlik servisi tarafından takip edilmekte, eğitim hayatındaki problemlerine destek olunmaktadır. Öğrencimize özel ders çalışma programı hazırlanarak zamanı daha iyi kullanması ve düzenli ders çalışması için gereken düzen oluşturulur ve bunun haftalık takibi yapılır.

 

Öğretmene Ulaşılabilirlik

Öğrencimiz haftanın her günü öğretmenine rahatlıkla ulaşabilmektedir. Özel dersler haftanın her günü her saati alınabilmektedir.
 

Birebir Özel Dersler
Birebir Özel Dersler
Birebir Özel Dersler
Birebir Özel Dersler
Birebir Özel Dersler
Birebir Özel Dersler
Birebir Özel Dersler
Birebir Özel Dersler
Birebir Özel Dersler
Birebir Özel Dersler
Birebir Özel Dersler
Birebir Özel Dersler
X