Hakkımızda

Kurs Merkezimiz Hakkında
 

Barbaros Özel Kursları, Atatürk İlke ve İnkılapları ışığında, öğrencilerimize sağlam bir alt yapı oluşturmak amacıyla, yıllarını eğitime vermiş Beytullah BARBAROS tarafından ”VIP eğitim anlayışıyla”, Ankara’nın nezih semtlerinden biri olan Yaşamkent’te kuruldu.

Okulların, okullardaki etütlerin, evdeki özel derslerin ve diğer kurslardaki kalabalıkta yapılan eğitim anlayışının başarıya giden yolda yeterli olmadığını gözlemleyerek VIP eğitim anlayışını benimsedik ve ”Birebir Eğitim Sistemini” kurduk.

Bir öğrenciyi tanımadan ona doğru hedef konulamaz ve bu nedenle öğrencilerimizle birebir ilgileniyoruz. Kurumumuza sınav ile başarılı öğrenciyi seçmek yerine, düzeyi ne olursa olsun öğrencimizi başarıya götürmek için kendimize, öğrencimize ve velimize söz veriyoruz. Öğrencilerimizin kendilerini daha iyi ifade edebilmelerini sağlamak, öğrencilerimizle sağlıklı iletişim kurmak için öğrencilerimizi kalabalıklar içinde boğmuyoruz. Öğrencilerimize diğer eğitim kurumlarının aksine ders çalışırken rahat edebilmeleri için ferah bir alan sunuyor ve Birebir Eğitim Sistemiyle öğrencilerimize sağlam bir alt yapı oluşturuyoruz.

X