Okul Derslerine Destek, Sınavlara Hazırlık

"Bir üIkenin geIeceği, o üIke insanIarının göreceği eğitime bağIıdır."

BARBAROS KURS

BİREBİR EĞİTİM SİSTEMİ

Eğitim Hedeflerinize Ulaştırıyoruz

kişisel-program

Bİreysel Çalışma Planı

VIP kurs olma özelliğiyle, öğrencilerimizin kişiliğini, öğrenme tarzlarını, seviyelerini, eğilimlerini, isteklerini göz önünde bulundurarak eğitim sürecinde nasıl bir yol izleyeceğimize karar verir, hedef belirler ve hedefe yönelik bir çalışma planı sunarız. Okul derslerine destek programı oluşturur, sınavlara hazırlık yaparız.

BİLGİ Aktarımı

Bilgiyi sunmanın yöntemlerinin, araçlarının en az bilginin içeriği kadar önemli olduğunu biliyoruz. Öğrencilerimizin öğrenme tarzlarına ve seviyelerine göre bilgilerimizi aktarıyoruz. Öğrencilerimizi sıkmamaya, dersi çekici hale getirmeye çalışıyor, derse ilgilerinin artmasını istiyor ve derse öğrencilerimizin katılımını sağlamak için elimizden geleni yaparız.

Üniversİte Sınavına Hazırlık

Öğrencilerimize önünde üniversitenin kapılarını aralayan bir sınav olduğunu hatırlatıyor, katıldığımız Türkiye geneli deneme sınavları ve haftalık yaptığımız deneme sınavlarında bu sınavın provalarını yapıyoruz. Böylelikle öğrencilerimiz zaman ile yarışmayı öğreniyor, sınav bilinci kazanıyor ve sınav sonrası eksik olduğu konular belirlenip eksikleri gideriliyor.

Motİvasyon

Öğrencilerimizi ders çalışma ve sınav stresinden olabildiğince uzak tutup bu kaygılarla başa çıkma yöntemleri geliştirir ve öğrencimizin stresle başa çıkabilmesi için motivasyon yöntemleri uygularız. VIP eğitim kapsamında verdiğimiz motivasyonun öğrencilerimizin okul derslerine de yansıdığını, sınavlara hazırlık sürecinde önemli katlısı olduğunu gördük.

egitim-disiplin

DİSİPLİN

Düzenin insan hayatının temelidir ve başarıya giden yol disiplinli bir çalışmadan geçer. Disiplini bazı kurallar (derse devamlılık, ödevleri zamanında yapmak, belirlenen eğitim programına uymak vs.) koyarak bu kuralları öğrencimize aşılarız ve öğrencilerimiz bu kurallara uyduğunda aldığı olumlu dönütleri görür, bu alışkanlıkları iç disiplin olarak benimser.

Üç Aşamalı Takİp

Her öğrencilerimizin kişisel ve eğitsel gelişimi ders veren öğretmen tarafından, eğitim koçu tarafından ve kurucu tarafından VIP öğrenci özeni gösterilerek takip edilir.

okula-destek Yaşamkent futbol, Yaşamkent basketbol, Yaşamkent hentbol, Yaşamkent voleybol, Yaşamkent spor kulüplerinde oynayan sporcular, Çayyolu futbol, Çayyolu basketbol, Çayyolu hentbol, Çayyolu voleybol gibi Çayyolu spor kulüplerinde oynayan sporcular, Ümitköy futbol, Ümitköy basketbol, Ümitköy hentbol, Ümitköy voleybol gibi Ümitköy spor kulüplerinde oynayan sporcular, Yaşamkent İngilizce kursu, Yaşamkent Almanca kursu, Yaşamkent İtalyanca kursu, Yaşamkent Çince kursu gibi Yaşamkent yabancı dil kurslarında eğitim alan öğrenciler, Çayyolu İngilizce kursu, Çayyolu Almanca kursu, Çayyolu İtalyanca kursu, Çayyolu Çince kursu gibi Çayyolunda dil kurslarında eğitim alan öğrenciler, Ümitköy İngilizce kursu, Ümitköy Almanca kursu, Ümitköy İtalyanca kursu, Ümitköy Çince kursu gibi Ümitköy'deki yabancı dil kurslarında eğitim alan öğrenciler, Yaşamkent fotoğrafçılık kursu, Yaşamkent şan eğitimi, Yaşamkent resim dersi, Yaşamkent müzik dersi gibi Yaşamkent'te sanat eğitimi alan sanatçılar, Çayyolu fotoğrafçılık kursu, Çayyolu şan eğitimi, Çayyolu resim dersi, Çayyolu müzik dersi gibi Çayyolunda sanat eğitimi alan sanatçılar, Ümitköy fotoğrafçılık kursu, Ümitköy şan eğitimi, Ümitköy resim dersi, Ümitköy müzik dersi gibi Ümitköy'de sanat eğitimi alan sanatçılar, Yaşamkent Çayyolu’ndaki Barbaros Özel Öğretim Kursu'na gelmektedir.Ders saatlerini okul dışı aktivite programlarına göre ayarlayabilmek, öğrencilerimize farklı alanlarda birden başarı sağlamasına olanak tanımaktadır.

Okul Derslerİne Destek

VIP eğitim kapsamında öğrencilerimize okuldan getirdiği ödevler konusunda yardımcı oluyor, okulundaki sınav haftasına göre veya okulda eksik kaldığı konular için takviyeler yapıyoruz.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

ÖZEL DERSLERİN ESNEK SAATLERDE OLMASI AVANTAJIYLA

Yaşamkent Çayyolu Ümitköy bölgesindeki spor kulüplerinde oynayan sporcular; yabancı dil kurslarında eğitim alan öğrenciler; sanat eğitimi alan sanatçılar, esnek ders programı oluşturulabilmesi özelliğiyle Yaşamkent Barbaros Kurs’a gelmektedir. Ders saatlerini okul dışı aktivite programlarına göre ayarlayabilmek, öğrencilerimize farklı alanlarda birden başarı sağlamasına olanak tanımaktadır.

Okul Derslerine Destek, Sınavlara Hazırlık Yaşamkent futbol, Yaşamkent basketbol, Yaşamkent hentbol, Yaşamkent voleybol, Yaşamkent spor kulüplerinde oynayan sporcular, Çayyolu futbol, Çayyolu basketbol, Çayyolu hentbol, Çayyolu voleybol gibi Çayyolu spor kulüplerinde oynayan sporcular, Ümitköy futbol, Ümitköy basketbol, Ümitköy hentbol, Ümitköy voleybol gibi Ümitköy spor kulüplerinde oynayan sporcular, Yaşamkent İngilizce kursu, Yaşamkent Almanca kursu, Yaşamkent İtalyanca kursu, Yaşamkent Çince kursu gibi Yaşamkent yabancı dil kurslarında eğitim alan öğrenciler, Çayyolu İngilizce kursu, Çayyolu Almanca kursu, Çayyolu İtalyanca kursu, Çayyolu Çince kursu gibi Çayyolunda dil kurslarında eğitim alan öğrenciler, Okul Derslerine Destek, Sınavlara Hazırlık Ümitköy İngilizce kursu, Ümitköy Almanca kursu, Ümitköy İtalyanca kursu, Ümitköy Çince kursu gibi Ümitköy'deki yabancı dil kurslarında eğitim alan öğrenciler, Yaşamkent fotoğrafçılık kursu, Yaşamkent şan eğitimi, Yaşamkent resim dersi, Yaşamkent müzik dersi gibi Yaşamkent'te sanat eğitimi alan sanatçılar, Çayyolu fotoğrafçılık kursu, Çayyolu şan eğitimi, Çayyolu resim dersi, Çayyolu müzik dersi gibi Çayyolunda sanat eğitimi alan sanatçılar, Ümitköy fotoğrafçılık kursu, Ümitköy şan eğitimi, Ümitköy resim dersi, Ümitköy müzik dersi gibi Ümitköy'de sanat eğitimi alan sanatçılar, Yaşamkent Çayyolu’ndaki Barbaros Özel Öğretim Kursu'na gelmektedir.Ders saatlerini okul dışı aktivite programlarına göre ayarlayabilmek, öğrencilerimize farklı alanlarda birden başarı sağlamasına olanak tanımaktadır. Okul Derslerine Destek, Sınavlara Hazırlık

VIP Kurs olma özelliğiyle,

Barbaros Kursta her öğrenci haftanın her günü,

ders hocalarına kolaylıkla ulaşabilmekte

ve soru çözümü yapabilmektedir.

Barbaros’ta öğrencilerimizle birebir olarak ilgilenilir.

Yaşamkent’te 2010’dan Günümüze